11 stycznia 2021 – Informacja z ZUS ws. bezpłatnych szkoleń i dyżuru telefonicznego

 

Na prośbę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przekazujemy informację, że Oddział ZUS w Chorzowie dnia 13 stycznia, w środę, organizuje telefoniczny dyżur ekspercki. Podczas rozmowy ze specjalistami ZUS będzie można zapytać o mały ZUS plus, dowiedzieć się co trzeba zrobić, aby z niego skorzystać oraz na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach tarczy 6.0. W tym samym dniu odbędzie się bezpłatne webinarium w tematyce tarczy 6.0.

W ramach audycji „Każdemu damy radę”  na antenie Radia Katowice, eksperci chorzowskiego ZUS będą pełnić dyżur telefoniczny. W najbliższą środę, 13 stycznia, w godz. od 9.30 do 13.00, pod numerem telefonu 32 34 90 555.

Zachęcamy do skorzystania z porad telefonicznych pracowników, którzy postarają się wyjaśnić wątpliwości i odpowiedzą na pytania: o warunki które należy spełnić, aby uzyskać prawo do skorzystania z ulgi mały ZUS plus, ważne terminy złożenia dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, kalkulator do wyliczenia podstawy na nowy rok.

W ramach tarczy 6.0 ekspert udzieli wyjaśnień min. odnośnie do: dodatkowego świadczenie postojowego, jednorazowego dodatkowego świadczenie postojowego dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą, czy zwolnienia z opłacania składek ZUS za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. oraz za listopad 2020 r.

Jednocześnie wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych szkoleń online, jakie oferuje chorzowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Najbliższe szkolenie z tematyki Tarczy 6.0 odbędzie się już 13 stycznia o godzinie 10.00-12.00. Harmonogram oraz wykaz tematyki spotkań dostępny jest na stronie ZUS w zakładce szkolenia i wydarzenia – Chorzów.

 

 

Scroll to Top
Skip to content