Pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej, oraz usługi doradztwa i szkolenia


Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej,
oraz usługi doradztwa i szkolenia
w ramach
„Rządowego Programu Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” oraz „Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 (FERS)” finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w okresie programowania 2021 – 2027 oraz Funduszu Pracy.

Szanowni Państwo!

Informujemy o podpisanej w dniu 18.06.2024r. pomiędzy  Bankiem Gospodarstwa Krajowego i  KONSORCJUM w składzie: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku – Białej (Lider Konsorcjum), Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” Spółka z o.o., Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Fundacja Rozwoju Regionu Rabka, działający wspólnie jako PARTNERZY FINANSUJĄCY, umowy Operacyjnej nr 2/WWS/224/2024/XI/EFS/047.

NABÓR WNIOSKÓW o udzielenie pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej w ramach programu
PIERWSZY BIZNES- WSPARCIE W STARCIE rozpoczniemy WKRÓTCE

w Makroregionie południowym obejmującym województwa:
śląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i łódzkie.

Środki przeznaczone na realizację programu Pierwszy biznes- Wsparcie w starcie, w Makroregionie południowym wynoszą łącznie:
16 680 000,00 zł 

Celem realizacji projektu jest udzielenie wsparcia finansowego, szkoleniowego oraz doradczego dla osób, które planują podjęcie działalności gospodarczej oraz wsparcia szkoleniowego i doradczego pożyczkobiorcom w pierwszym okresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Scroll to Top
Skip to content